MENU
keyboard_arrow_up menu

Działanie poduszki BabyProfil™

Poduszka BabyProfil™ niweluje powstawanie zniekształceń czaszki u niemowląt oraz pozwala leczyć już powstałe nieprawidłowości, takie jak m.in. plagiocefalia czy brachycefalia. Nie ogranicza ruchów głowy i szyi dziecka, przez co redukuje wszelkie asymetrie mięśniowe.

Nasza poduszka ortopedyczna dla niemowląt wykonana jest z atestowanych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo podczas użytkowania, które zostały przebadane na sto szkodliwych substancji. Dodatkowo, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi, z powodzeniem może byś stosowana zarówno u niemowląt jak i starszych dzieci.

Proponowana przez nas oddychająca poduszka antyalergiczna będzie idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z tradycyjnej pościeli. Dodatkowo jej używanie nie wymaga zmian ułożenia dziecka, dzięki czemu może ono wygodnie spać w naturalnej pozycji, co pozytywnie wpływa na jakość snu.

Oferowany produkt jest również niezwykle praktyczny. Doskonale sprawdzi się w podróży, a gdy ulegnie zabrudzeniu, bez obaw można wyprać ją w pralce automatycznej. Możliwość prania w 40°C. UWAGA! Podczas prania należy zabezpieczyć poduszkę przed wysypaniem się wsadu lub prać ręcznie.

Poduszka BabyProfil™ chroni głowę dziecka

Płaskie podłoże – brak podparciaPodziel się:

close